Workshop: Emerging 4D-STEM and Related Applications

Srdečně Vás zveme na inovativní workshop, který se uskuteční dne 31.10.2023 v prostorách ÚPT AV ČR.  Toto odborné setkání spojí význačné zahraniční a domácí experty, kteří se specializují na nejnovější vývoj v oblasti elektronové mikroskopie a technologií souvisejících se 4D-STEM.

Co můžete očekávat?

  • Špičkoví řečníci: Zahraniční i tuzemští experti představí své výzkumy a praktické aplikace v oblasti 4D-STEM a souvisejících technologií.
  • Novinky a inovace: Budete mít možnost se dozvědět o nejnovějších výzkumech a technologiích, které formují budoucnost elektronové mikroskopie.
  • Interaktivní diskuse: Hosté budou mít možnost zúčastnit se diskuzí se zvanými experty i kolegy z oboru.
  • Navazování kontaktů: Toto setkání poskytne ideální příležitost pro navazování nových kontaktů a vytváření spoluprací.

 

Workshop je určen pro všechny, kteří se chtějí dovědět novinky v oblasti elektronové mikroskopie. Setkání není prioritně určeno jen pro experty v oboru, workshop je především pořádán pro každého, kdo se chce něco z oblasti 4D-STEM dozvědět (studenti VŠ, doktorandi,…).

Těšíme se na setkání s Vámi a na obohacující diskuse, které společně povedeme.

Bližší informace k programu zde

Účast na workshopu je zdarma, registrace je nutná do termínu 26.10.2023 zde

Workshop je realizován skupinou Mikroskopie pro biomedicínu, Ústavu přístrojové techniky AV ČR za finančního přispění projektu Strategie AV21, program Průlomové technologie budoucnosti – senzorika, digitalizace, umělá inteligence a kvantové technologie.

 

AV21

 

4D STEM