Seznam osob



jménozařazenítel.e-mail

Adámková, Kateřina (Bc.)EM+420 541 514 0
Andrla, Petr (Ing.)MS+420 541 514 520andrla@isibrno.cz
Bartušek, Karel (prof. Ing., DrSc.)MRK+420 541 514 341bar@isibrno.cz
Bernatová, Silvie (Mgr.)OMT+420 541 514 533berns@isibrno.cz
Brunn, OndřejST+420 541 514 525
Brzobohatý, Oto (Mgr., Ph.D.)OMT+420 541 514 283otobrzo@isibrno.cz
Buchta, Zdeněk (Ing., Ph.D.)KO+420 541 514 526buchta@isibrno.cz
Chládek, Jan (Ing., Ph.D.)MS+420 541 514 232chladek@isibrno.cz
Chlumská, Jana (Bc.)ST+420 541 514 221chlumska@isibrno.cz
Chovanová, HelenaTO+420 541 514 212
Chvátal, Lukáš (Mgr.)OMT+420 541 514 240luke@isibrno.cz
Coufal, BedřichEU+420 541 514 285beda@isibrno.cz
Čeledová, Jana (Ing.)RP+420 541 514 385celedova@isibrno.cz
Čermáková, LenkaOMT+420 541 514 282lcermakova@isibrno.cz
Číp, Ondřej (Ing., Ph.D.)KO+420 541 514 254ocip@isibrno.cz
Čížek, Martin (Ing., Ph.D.)KO+420 541 514 527cizek@isibrno.cz
Damková, Jana (Ing.)OMT+420 541 514 524jdamkova@isibrno.cz
Daniel, Josef (Mgr.)ST+420 541 514 339jdaniel@isibrno.cz
Daniel, Benjamin (Ing.)EM+420 541 514 263bdaniel@isibrno.cz
Daněk, Miroslav (Ing.)TO+420 541 514 207
Delong, Armin (prof. Ing., DrSc.)EM+420 541 514 258armin@isibrno.cz
Dirga, MiroslavST+420 541 514 281dirga@isibrno.cz
Dirgová, JitkaTO+420 541 514 207
Dokoupil, Zdeněk (Ing.)MRK+420 541 514 262zd@isibrno.cz
Doležal, VladimírTO+420 541 514 230vladol@isibrno.cz
Drahotský, JakubMRK+420 541 514 269
Dražanová, Eva (MVDr.)MRK+420 541 514 603edrazan@isibrno.cz
Dupák, Libor (Ing., Ph.D.)ST+420 541 514 316ldupak@isibrno.cz
Fořt, Tomáš (Ing., Ph.D.)ST+420 541 514 339fortt@isibrno.cz
Frank, Luděk (RNDr., DrSc.)EM+420 541 514 299ludek@isibrno.cz
Frolec, Jiří (Mgr., Ph.D.)MRK+420 541 514 270frolec@isibrno.cz
Grim, JakubKO+420 541 514 0jgrim@isibrno.cz
Grossman, Jan (Ing., CSc.)ST+420 541 514 339grossman@isibrno.cz
Grünfeld, Jan (Ing.)TO+420 541 514 207jgrun@isibrno.cz
Halámek, Josef (Ing., CSc.)MS+420 541 514 311josef@isibrno.cz
Hanáková, Světlana (Bc.)UR+420 541 514 203svetla@isibrno.cz
Hanzelka, Pavel (Ing.)MRK+420 541 514 265hanzelka@isibrno.cz
Harašta, JiříTO+420 541 514 230harastaj@isibrno.cz
Heinige, VladimírMRK+420 541 514 235heinige@isibrno.cz
Helma, PavelTO+420 541 514 215
Hesounová, JanaEU+420 541 514 383hesounova@isibrno.cz
Hložek, LubošTO+420 541 514 230
Holá, Miroslava (Mgr.)KO+420 541 514 127hola@isibrno.cz
Holancová, VladimíraEU+420 541 514 291holancova@isibrno.cz
Horáček, Miroslav (Ing., Ph.D.)ST+420 541 514 318mih@isibrno.cz
Horký, Jaroslav (Ing.)MRK+420 541 514 245jarek@isibrno.cz
Horník, Petr (Ing.)KO+420 541 514 214hornik@isibrno.cz
Hošek, Martin (Bc.)MRK+420 541 514 269
Hrabina, Jan (Ing., Ph.D.)KO+420 541 514 127shane@isibrno.cz
Hrubanová, Kamila (Mgr.)EM+420 541 514 302dobranska@isibrno.cz
Hrubý, František (Ing.)EM+420 541 514 329fhruby@isibrno.cz
Hucl, Václav (Ing.)KO+420 541 514 529treak@isibrno.cz
Hudec, JosefTO+420 541 514 230
Hudec, Jiří (Ing.)EM+420 541 514 347hudec@isibrno.cz
Humeňanská, JanaKO+420 541 514 514humenanska@isibrno.cz
Húsek, Vladimír (Ing.)MS+420 541 514 308husek@isibrno.cz
Jablonski, Michal (Ing.)MRK+420 541 514 319jmj@isibrno.cz
Jákl, Petr (Ing., Ph.D.)OMT+420 541 514 534jakl@isibrno.cz
Jandek, PavelTO+420 541 514 213
Jedlička, Petr (Ing., Ph.D.)KO+420 541 514 327jedla@isibrno.cz
Jelínek, Josef (Ing., CSc.)MRK+420 541 514 267jelinek@isibrno.cz
Jelínek, Michal (Ing.)KO+420 541 514 529jelinmi@isibrno.cz
Ježek, Jan (Ing., Ph.D.)OMT+420 541 514 524jezek@isibrno.cz
Jirák, Josef (doc. Ing., CSc.)EM+420 541 514 293jirak@isibrno.cz
Jiřík, Radovan (Ing., Ph.D.)MRK+420 541 514 603jirik@isibrno.cz
Jokver, ZdeněkTO+420 541 514 216
Jonáš, Alexandr (Mgr., Ph.D.)OMT+420 541 514 253sasa@isibrno.cz
Jurák, Pavel (Ing., CSc.)MS+420 541 514 312jurak@isibrno.cz
Juráková, TerezaMS+420 541 514 311
Kalivoda, Petr (Ing.)EU+420 541 514 289kalivoda@isibrno.cz
Kališ, Jiří (Ing.)TO+420 541 514 330kalis@isibrno.cz
Karásek, JiříTO+420 541 514 207
Karásek, Vítězslav (Mgr., Ph.D.)SIT+420 541 514 284vitakar@isibrno.cz
Kizovský, MartinOMT+420 541 514 521
Klaška, StanislavTO+420 541 514 239sakl@isibrno.cz
Klein, PavelEM+420 541 514 317pakl@isibrno.cz
Klimeš, Petr (Ing.)MS+420 541 514 517klimes@isibrno.cz
Kluková, ViktorieTO+420 541 514 228vk@isibrno.cz
Knápek, Alexandr (Ing., Ph.D.)EM+420 541 514 258knapek@isibrno.cz
Kolařík, Vladimír (doc. Ing., Ph.D.)ST+420 541 514 336kolariq@isibrno.cz
Kolínek, DavidTO+420 541 514 215kolinek@isibrno.cz
Kolouchová, HanaTO+420 541 514 212
Kolouchová, BarboraTO+420 541 514 212
Konvalina, Ivo (Ing., Ph.D.)EM+420 541 514 259kimiki@isibrno.cz
Kořínek, Radim (Ing., Ph.D.)MRK+420 541 514 224korinek@isibrno.cz
Král, StanislavST+420 541 514 222kral@isibrno.cz
Králík, Tomáš (Ing., Ph.D.)MRK+420 541 514 269kralik@isibrno.cz
Krátká, Lucie (Ing.)MRK+420 541 514 248grossoval@isibrno.cz
Krátký, Stanislav (Ing.)ST+420 541 514 525kratky@isibrno.cz
Kratochvíla, Jiří (Ing.)MRK+420 541 514 319kratochvila@isibrno.cz
Krejčí, Pavel (Ing.)MRK+420 541 514 235pkrejci@isibrno.cz
Kroupa, JanTO+420 541 514 213
Krzyžánek, Vladislav (Ing., Ph.D.)EM+420 541 514 302vlk@isibrno.cz
Kršek, Jiří (Ing.)KO+420 541 514 127jikr@isibrno.cz
Kubíčková, HanaEU+420 541 514 292hanak@isibrno.cz
Lahoda, JaroslavST+420 541 514 301jar@isibrno.cz
Lalinský, Ondřej (Mgr.)EM+420 541 514 324xodr@isibrno.cz
Lángová, MilušeKN+420 541 514 278langova@isibrno.cz
Lazar, Josef (prof. Ing., Dr.)KO+420 541 514 253joe@isibrno.cz
Leinveber, Pavel (Ing.)MS+420 541 514 305palo@isibrno.cz
Lepltová, KristýnaEM+420 541 514 333
Lešundák, Adam (Mgr.)KO+420 541 514 526lesundak@isibrno.cz
Lýčka, Miroslav (RNDr.)SIT+420 541 514 261mik@isibrno.cz
Macek, Michal (Mgr., Ph.D.)MRK+420 541 514 398michalm@isibrno.cz
Mach, JanTO+420 541 514 239
Macíček, Ondřej (Ing.)MRK+420 541 514 248macicek@isibrno.cz
Maiselová, JaroslavaKN+420 541 514 278maiselova@isibrno.cz
Malá, Aneta (Mgr.)MRK+420 541 514 248malaa@isibrno.cz
Maňka, Tadeáš (Ing.)OMT+420 541 514 534manka@isibrno.cz
Matějka, Milan (Ing.)ST+420 541 514 221mmatejka@isibrno.cz
Meluzín, Petr (Ing.)ST+420 541 514 525meluzin@isibrno.cz
Michalec, VáclavTO+420 541 514 238
Michalica, MartinMRK+420 541 514 0
Mika, Filip (Ing., Ph.D.)EM+420 541 514 298fumici@isibrno.cz
Mikel, Břetislav (Ing., Ph.D.)KO+420 541 514 252mikel@isibrno.cz
Mikmeková, Eliška (Mgr., Ph.D.)EM+420 541 514 263eliska@isibrno.cz
Mikmeková, Šárka (Ing., Ph.D.)EM+420 541 514 263sarka@isibrno.cz
Mitošinková, Vendula (Bc.)EU+420 541 514 225mitosinka@isibrno.cz
Morávková, ZdeňkaTO+420 541 514 229
Mrňa, Libor (doc. RNDr., Ph.D.)KO+420 541 514 369mrna@isibrno.cz
Musilová, Věra (RNDr., CSc.)MRK+420 541 514 271vera@isibrno.cz
Musilová, IvaKN+420 541 514 277ivamus@isibrno.cz
Müllerová, Ilona (Ing., DrSc.)UR+420 541 514 204ilona@isibrno.cz
Navrátilová, Eva (Ing., Ph.D.)EM+420 541 514 347navratilovae@isibrno.cz
Neděla, Vilém (Ing., Ph.D.)EM+420 541 514 333vilem@isibrno.cz
Nejedlý, PetrMS+420 541 514 519nejedly@isibrno.cz
Novák, VítězslavTO+420 541 514 215vino@isibrno.cz
Novobilská, AnnaTO+420 541 514 387
Olič, Ivo (Ing.)SIT+420 541 514 260olic@isibrno.cz
Oprchalová, JanaEU+420 541 514 274jao@isibrno.cz
Oral, Martin (Mgr., Ph.D.)EM+420 541 514 295oral@isibrno.cz
Oulehla, Jindřich (Mgr.)KO+420 541 514 515oulehla@isibrno.cz
Paták, Aleš (Mgr., Ph.D.)EM+420 541 514 361patak@isibrno.cz
Pavelka, JanKO+420 541 514 390hapecko@isibrno.cz
Pavlova, Iveta (Mgr.)MRK+420 541 514 236pavlova@isibrno.cz
Pelikánová, LucieMRK+420 541 514 603pelikanova@isibrno.cz
Petlachová, BlankaUR+420 541 514 377petlachova@isibrno.cz
Petrů, RadomírST+420 541 514 281rpetru@isibrno.cz
Pham, Minh Tuan (Ing.)KO+420 541 514 503tuan@isibrno.cz
Pikálek, Tomáš (Ing.)KO+420 541 514 373tpikalek@isibrno.cz
Pilát, Zdeněk (Mgr., Ph.D.)OMT+420 541 514 521pilat@isibrno.cz
Piňos, Jakub (Ing.)EM+420 541 514 263pinos@isibrno.cz
Plešinger, Filip (Ing., Ph.D.)MS+420 541 514 518fplesinger@isibrno.cz
Pokorná, PetraEU+420 541 514 287pokorna@isibrno.cz
Pokorná, Zuzana (Mgr., Ph.D.)EM+420 541 514 316zuza@isibrno.cz
Pokorný, Pavel (RNDr.)KO+420 541 514 257pok@isibrno.cz
Pravdová, Lenka (Mgr.)KO+420 541 514 532lpravdova@isibrno.cz
Procházková, NikolaEU+420 541 514 287prochazkova@isibrno.cz
Pšorn, TomášMRK+420 541 514 248tomaspsorn@isibrno.cz
Radlička, Tomáš (Mgr., Ph.D.)EM+420 541 514 294radlicka@isibrno.cz
Ráček, RostislavTO+420 541 514 213
Rašovská, Veronika (Ing. )RP+420 541 514 384rasovska@isibrno.cz
Roth, JiříTO+420 541 514 229roth@isibrno.cz
Runštuk, Jiří (RNDr.)EM+420 541 514 371runstuk@isibrno.cz
Růžička, Bohdan (Ing., Ph.D., MBA)UR+420 541 514 349ruzicka@isibrno.cz
Řeřucha, Šimon (Mgr., Ph.D.)KO+420 541 514 528res@isibrno.cz
Řiháček, Tomáš (Mgr.)EM+420 541 514 259rihacek@isibrno.cz
Samek, Milan (Ing.)MS+420 541 514 309samek@isibrno.cz
Samek, Ota (Mgr., Dr.)OMT+420 541 514 284osamek@isibrno.cz
Schauer, Petr (RNDr., CSc.)EM+420 541 514 313petr@isibrno.cz
Schieblová, Pavla (Ing.)UR+420 541 514 242schieblova@isibrno.cz
Sigmundová, ZdeňkaUR+420 541 514 290zsigmund@isibrno.cz
Simpson, StephenOMT+420 541 514 240simpson@isibrno.cz
Skalický, JiříOMT+420 541 514 523skalicky@isibrno.cz
Skoupý, Radim (Mgr.)EM+420 541 514 324ras@isibrno.cz
Slaměník, Jan (Ing., CSc.)UR+420 541 514 205jan@isibrno.cz
Smíšek, Radovan (Ing.)MS+420 541 514 520smisek@isibrno.cz
Sobota, Jaroslav (Ing., CSc.)ST+420 541 514 256sobota@isibrno.cz
Soldán, KarelOMT+420 541 514 524
Srnka, Aleš (Ing., CSc.)MRK+420 541 514 264ales@isibrno.cz
Staňková, Michaela (Bc.)EU+420 541 514 379mic@isibrno.cz
Starčuk, Zenon (Ing., CSc.)MRK+420 541 514 247starcuk@isibrno.cz
Starčuk, Zenon (Ing., DrSc.)MRK+420 541 514 267zenon@isibrno.cz
Starčuková, Jana (Ing., Dr.)MRK+420 541 514 246jana@isibrno.cz
Suchá, HanaTO+420 541 514 212
Svak, Vojtěch (Mgr.)OMT+420 541 514 283svakvo@isibrno.cz
Svobodová, AnnaTO+420 541 514 212
Sýkora, JiříEM+420 541 514 317sykora@isibrno.cz
Šabatová, JitkaTO+420 541 514 207
Šarbort, Martin (Mgr., Ph.D.)KO+420 541 514 528martins@isibrno.cz
Šarlej, JanTO+420 541 514 208charlie@isibrno.cz
Šarlejová, TatianaKO+420 541 514 250tana@isibrno.cz
Šerý, Mojmír (Ing., Ph.D.)OMT+420 541 514 534sery@isibrno.cz
Šiler, Martin (Mgr., Ph.D.)OMT+420 541 514 240siler@isibrno.cz
Šlechtický, StanislavKO+420 541 514 303standa@isibrno.cz
Šmatlo, FilipOMT+420 541 514 521smatlo@isibrno.cz
Tannenberg, RichardSIT+420 541 514 276rici@isibrno.cz
Tesař-Svobodová, Zoja (Bc.)RP+420 541 514 350zoja@isibrno.cz
Tihlaříková, Eva (Ing.)EM+420 541 514 347tihlarik@isibrno.cz
Traegaardh, JohannaOMT+420 541 514 533johanna@isibrno.cz
Tuček, Ivan (Mgr.)TO+420 541 514 207tuci@isibrno.cz
Urban, Pavel (Ing., Ph.D.)MRK+420 541 514 269urban@isibrno.cz
Vadlejch, DanielKO+420 541 514 0
Vaňurová, RadkaEU+420 541 514 225rvanurova@isibrno.cz
Vaškovicová, Naděžda (Mgr., Ph.D.)EM+420 541 514 355vaskovicova@isibrno.cz
Vitámvás, PavelEM+420 541 514 348vit1@isibrno.cz
Viščor, Ivo (Ing., Ph.D.)MS+420 541 514 305ivovi@isibrno.cz
Vlček, Ivan (Ing., Ph.D.)ST+420 541 514 297iv@isibrno.cz
Vlčková, IvanaST+420 541 514 0
Vondra, Marek (Ing.)SIT+420 541 514 276mav@isibrno.cz
Vondra, Vlastimil (Ing., Dr.)MS+420 541 514 310vond@isibrno.cz
Vorel, PetrTO+420 541 514 230vorel@isibrno.cz
Votradovec, MiloslavKO+420 541 514 0
Wenzelová, MartinaEU+420 541 514 126wenzelova@isibrno.cz
Zdražilová, Tereza (Ing.)RP+420 541 514 368tzdrazilova@isibrno.cz
Zelinka, Jiří (Mgr.)EM+420 541 514 295zelinka@isibrno.cz
Zemánek, Pavel (prof.RNDr., Ph.D.)OMT+420 541 514 202pavlik@isibrno.cz
Zobač, Martin (Ing., Ph.D.)ST+420 541 514 315zobac@isibrno.cz
Zobačová, Jitka (Ing., Ph.D.)ST+420 541 514 129jitka@isibrno.cz

 STSpeciální technologie
 EMElektronová mikroskopie
 MRKMagnetická rezonance a Kryogenika
 MSMedicínské signály
 OMTOptické mikromanipulační techniky
 KOKoherenční optika
 EUEkonomický úsek
 SITStředisko informačních technologií
 KNKnihovna
 TOTechnické oddělení
 RPŘízení projektů
 URÚtvar ředitelky
 PAMPersonální úsek a mzdová účtárna
 
© 2001-2017, ÚPT AV ČR, v.v.i. Brno Poslední změna: 14. 4. 2014 13:34:46 Připomínky k této stránce zasílejte správcům zde